Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. aug
11:00
Team Horne-Hirtshals
Hjørring FK
U17 Drenge Liga 3 (2008) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 411
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
Team Horne-Hirtshals
Aars IK
U17 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - efterår 2024 Pulje 405
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:30
Team Horne-Hirtshals
Team Østvendsyssel
U15 Drenge C (10-11) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
Hirtshals B
Hjørring IF
Herrer Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Team Horne-Hirtshals
Skibsby-Højene IF
U11 Drenge B (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 87
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
Team Horne-Hirtshals
ØVI/TTB
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 efterår 2024 Pulje 771
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Team Horne-Hirtshals
Hjørring FK
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 521
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Team Horne-Hirtshals
IF Skjold Sæby/Voersaa IF (2)
U13 Drenge Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 731
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
Team Horne-Hirtshals
Vraa/Børglum IF
U19 Drenge Liga 3(2006-07)11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 321
|
|||||||||||||||||||
26. aug
10:00
Hirtshals Skolecenter
Hjørring Private Realskole
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 - Nordjylland Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. aug
10:00
Lundergårdskolen
Privatskolen i Frederikshavn
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 - Nordjylland Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. aug
11:05
Hjørring Private Realskole
Lundergårdskolen
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 - Nordjylland Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. aug
11:05
Privatskolen i Frederikshavn
Hirtshals Skolecenter
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 - Nordjylland Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. aug
12:10
Hirtshals Skolecenter
Lundergårdskolen
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 - Nordjylland Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. aug
12:10
Hjørring Private Realskole
Privatskolen i Frederikshavn
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 - Nordjylland Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:00
Team Horne-Hirtshals
TSI/Stenum-Thise IF
U12 Drenge C/Beg. (13) 8:8 Hverdag - Efterår 2024 Pulje 69
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
Team Horne-Hirtshals
Sindal IF
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 efterår 2024 Pulje 771
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:00
Team Horne-Hirtshals
Strandby-Elling-Nielstrup IF
U12 Drenge C/Beg. (13) 8:8 Hverdag - Efterår 2024 Pulje 69
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:30
Team Horne-Hirtshals
Skibsby-Højene IF
U19 Drenge Liga 3(2006-07)11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 321
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
Team Horne-Hirtshals
Hjørring IF
U11 Drenge B (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 87
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Team Horne-Hirtshals
SHI/BTI
U17 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - efterår 2024 Pulje 405
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:30
Hirtshals B
AaB
Herrer Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:30
Team Horne-Hirtshals
SHI/BTI
U17 Drenge Liga 3 (2008) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 411
|
|||||||||||||||||||
31. aug
15:30
Hirtshals B
Tornby IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 97
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
Team Horne-Hirtshals
Oversidder
U17 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - efterår 2024 Pulje 405
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:30
Team Horne-Hirtshals
DHF
U15 Drenge C (10-11) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:30
Hirtshals B
Strandby-Elling-Nielstrup IF
Herrer Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Team Horne-Hirtshals
IF Skjold Sæby/Voersaa IF
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 efterår 2024 Pulje 771
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Team Horne-Hirtshals
Frederikshavn fI
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 521
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
Team Horne-Hirtshals
Vejgaard B
U13 Drenge Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 731
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
Team Horne-Hirtshals
Bangsbo Freja
U19 Drenge Liga 3(2006-07)11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 321
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:30
Team Horne-Hirtshals
Skibsby-Højene IF
U15 Drenge C (10-11) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
Hirtshals B
Bagterp IF (1)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 97
|
|||||||||||||||||||
15. sep
16:30
Hirtshals B
Bryne/Stavanger U19
U19 Drenge Liga 2 / Træningskamp Træningskamp
|